Bukiet PREMIUM Tylko Ty
Kod produktu: BOU23LUX_03

Bukiet PREMIUM "Tylko Ty"

Miłosny bukiet z serii dużych Bukietów Premium to kompozycja, który rozpali ich serca!
Ten wyrazisty i ponadczasowy bukiet skomponowany ręcznie przez florystę z ciemnoczerwonych kwiatów to prawdziwy symbol miłości i pasji – idealny prezent dla tej jednej, jedynej osoby. Jest to bogata kompozycja z ponadczasowych czerwonych róż, róż gałązkowych, burgundowych goździków i czerwonego hypericum. Bukiet uzupełniony jest dużą ilością zielonych gałązek, które dodają mu świeżości i elegancji. Ten piękny, ręcznie wykonany bukiet Premium oferuje świetny stosunek jakości do ceny. To świetny wybór na specjalne okazje i luksusowy prezent, który na pewno zachwyci odbiorcę, podczas gdy czerwień przekaże siłę Twoich uczuć jak żaden inny kolor. Zamów ten ponadczasowy bukiet już dziś i pokaż ukochanej osobie, jak bardzo ją kochasz.

Cena:

899.00 zł

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc